advertorial

Rakipleri bu UV-Yapıştırıcıyı piyasadan kaldırmak istiyor

Tutkalı unutun, bu sıvı plastik kaynaştırıcı 50 kat daha güçlü ve yüzeyi yapış yapış bırakmıyor

Evde sürekli bir şeyler yapar ve tamir eder misiniz?

Öyleyse daha önce yapıştırıcı kullanmışsınızdır. Pek çok durumda yapıştırıcı şeyleri birbirine tutturmanın etkili bir yoludur ama artık bundan daha fazlasını yapabilen yepyeni bir ürün var. Tutturur, tamir eder, dolgu yapar, onunla istediğiniz her şeyi inşa edebilirsiniz.

Evde yaptığınız her işte veya tamiratta kullanabileceğiniz bir cep 3 boyutlu yazıcısı gibi düşünebilirsiniz. Adına sıvı plastik kaynaştırıcı diyorlar. Ben denedim ve aldığım sonuçlara İNANAMADIM!

Neden Bahsediyorum?

Adı Bondic, yeni bir süper yapıştırıcı türü. Bondic bir tutkal değil, sadece kızıl ötesi ışıkla sertleşen devrim niteliğinde bir sıvı plastik kaynaştırıcı. Bu yeni teknolojinin piyasada olan yapıştırıcılardan daha güçlü olduğunu kanıtlanmış.

Bondic kalem şeklindedir ve kullanımı çok rahattır.

Bondic Türk bir diş hekimi tarafından geliştirilmiş. Diş endüstrisinde, dolgu ve tel için benzer KÖ sertleştirici yapıştırıcı kullanılır. Kendisi bu tekniği tamiratlarında ve daha birçok alanda uygulamaya başlamış. Ve tekniğin diş endüstrisi dışında kullanılabileceğini çok geçmeden fark etmiş ve Bondic markasını yaratmak için bir kimya mühendisiyle birlikte çalışmaya başlamış.

Bondic, diş endüstrisinde kullanılan sıvı Kızıl Ötesi kurutma bileşimi bazlıdır.

Bondic Nasıl Çalışıyor?

Bondic şu anda bu tür yapıştırıcılar arasında ticari olarak satılan ilk marka. Piyasadaki bütün yapıştırıcılardan farklı çalışan inanılmaz derecede güçlü bir yapıştırıcı. Yapısı biraz yağımsı ancak Kızıl Ötesi ışıkla buluşur buluşmaz dünyanın en sağlam yapıştırıcılarından biri haline gelmekte.

Bondic ellerinize yapışmaz, ortalığı pisletmez veya kuruyup kalmaz!

Bondic’i ilk kullandığımda çok şaşırdım gerçekten. Kullanımını adım adım anlatan kolay bir kılavuzla birlikte geliyor. Bondic’i kullanmanın 4 basit adımı var.

Adım 1: Sabitlemek istediğiniz nesnenin yüzeyini zımparalayın. Sağlam tutturmak için, pürüzlü bir yüzey oluşturun. Geçici tutturmak için yüzeyi yumuşak tutun.

Adım 2: Sıvı plastiği yapıştırılacak yüzeye uygulayın. Sağlam olması için 1.5 mm kalınlığında birkaç katman oluşturun. Sıvı plastiği sertleşsin diye Kızıl Ötesi (KÖ) ışığa alan bırakın.

Adım 3: Sıvı plastiği KÖ ışıkla sertleştirin. Sıvı plastik sadece KÖ ışığa maruz kaldığında kurur ve 4 saniye içinde taş gibi sertleşir. Yeni bir Bondic katmanı uygulamadan önce her katmanı kuruttuğunuzdan emin olun.

Adım 4: Tamir edilen parçası biçimlendirin. Eğer tamir edilen kısmı kamufle etmek istemiyorsanız bu adımı atlayabilirsiniz. Aslında, tamir edilen nesnenin yeni gözükmesi için yüzeyi törpüleyebilir, zımparalayabilir, şekillendirebilir ve/veya boyayabilirsiniz.

Neden Bondic?

Eğer Bondic’in diğerleri gibi bir yapıştırıcı olduğunu düşünüyorsanız… YANILIYORSUNUZ. Bondic bir tutkal değil ve çalışma prensibi tutkal gibi değil. Ama Bondic bir tutkalın yapamayacağı her şeyi yapabilmektedir. Bondic’i yeni bir malzeme yaratıyormuş gibi düşünebilirsiniz; tıpkı cebinize sığan bir 3 boyutlu yazıcı gibi!

Bondic’in fiyatı ne kadar?

Hepimizin öğrenmek istediği de bu, değil mi? Bondic başlangıç kiti 97,66 TL satılıyor ve bu da bu eşsiz KÖ kurutmalı sıvı plastik kaynaştırıcı için harika bir fiyat.

Bondic’i nereden alabilirim?

Bondic’i resmi internet sayfasından satın alabilirsiniz.

Bondic şu yüzeylerde etkilidir:

Metal

Ahşap

Cam

Plastik

Seramik

Kumaş

Sonuç – Bondic almaya değer mi?

Evet, kesinlikle!

Tutkal ve diğer yapıştırıcıların aksine Bondic, yapıştırmayı kalıcı hale getirene kadar parçaları tekrar tekrar konumlandırmanıza izin verir. Bondic’in en iyi özelliği de kurumasının sadece 4 saniye sürmesi! Bondic bir süper yapıştırıcıdan pahalı değil ancak avantajlarını karşılaştırıldığında, her kuruşuna değeceğini dürüstçe söylenebilir. Sonrasında yapış yapış bir pislik olmuyor ve onu yeni gibi zımparalayabiliyor veya boyayabiliyorsunuz!

Bondic başlangıç kiti, onarmak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir: el aplikatörü, Kızıl Ötesi ışık, bir tüp yapıştırıcı, kullanışlı metal kasa.

Bondic Satın Almanın Detayları:

Artık siz de bu eşsiz sıvı plastik kaynaştırıcıdan haberdar olduğunuza göre, işte nasıl alabileceğinize dair yöntemler:

  • Bondic kitinizi resmi websayfasından satin alın

  • Bondic’i kılavuzunda belirtilen 4 basit adımı izleyerek kullanın

  • Saniyeler içinde istediğiniz her şeyi Bondic ile onarın!

İşte bu kadar basit!

TAVSİYE: Eğer birden fazla Bondic kiti sipariş ederseniz özel indirimden faydalanabilirsiniz. Bu tekliften hemen yararlanın ve ailenizi ve arkadaşlarınızı bu muhteşem hediye ile mutlu edin!